KANSLIET

Hampus Holmgren
hampus.holmgren@huddinge.se
070-198 48 06

FÖRENINGARNA

Kretsstyrelsen
Erik Ottoson
erik.ottoson@riksdagen.se
070-496 85 65

Centrala föreningen
Love Bergström
love.bergstrom@huddinge.se
08-535 378 07

Östra föreningen
Jennifer Lind
jennifer@stadsallskapet.se
070-670 04 65

 

NÄMNDER
Kommunstyrelsen
Daniel Dronjak
daniel.dronjak-nordqvist@huddinge.se

Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden
Christina Eklund

christina.eklund@huddinge.se

Grundskolenämnden
Jelena Drenjanin

jelena.drenjanin@huddinge.se

Socialnämnden
Eva carlsson Paulsén

eva.paulsen-carlsson@huddinge.se

Förskolenämnden
Mats Österholm

mats@stockholmlaw.se

Klimat- och stadsmiljönämnden
Jennifer Lind
jennifer@stadsallskapet.se

Vård- och omsorgsnämnden
Peter Höög

peter.hoog@huddinge.se

Bygglov- och tillsyndsnämnden
Love Bergström
love.bergstrom@huddinge.se

Kultur- och fritidsnämnden
Diana Molinsky

diana.molinsky@huddinge.se