Kontakta våra politiker

Love Bergström
Gruppledare och oppositionsråd
Love.bergstrom@huddinge.se

Hampus Holmgren
Vice gruppledare, oppositionsråd, Grundskolenämnden
hampus.holmgren@huddinge.se

Erik Ottoson
Kretsordförande och riksdagsledamot
Erik.Ottoson@riksdagen.se

Diana Molinsky
Natur- och stadsmiljönämnden
diana.molinsky@huddinge.se

Mats Österholm
Socialnämnden
mats.osterholm@huddinge.se

Anna Bredin
Kultur- och fritidsnämnden
anna.bredin@huddinge.se

Cecilia Sundberg
Bygglov- och tillsynsnämnden
cecilia.sundberg@huddinge.se

Carina Tärnsby
Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden
carina.tarnsby@huddinge.se

Patrik Rahm
Förskolenämnden
patrik.rahm@huddinge.se

Kennet Bergh
Vård- och omsorgsnämnden
kennet.bergh@huddinge.se

Kontakta vårt kansli

Hampus Holmgren
Kanslichef
070-198 48 06
hampus.holmgren@huddinge.se

Diana Molinsky
Kommunikation och press
070-255 21 52
diana.molinsky@huddinge.se